quarkpartners

Hakkımızda

İş Zekası konusundaki ihtiyaçlara farklı açılardan bakarak alışılagelmişin dışında çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. Nihai hedefimiz, İş Zekası çözümleri konusunda çalışan ekiplerin işlerini kolaylaştırarak, daha etkin daha verimli iş üretmelerini sağlamaktır. Bu sayede çalışanlar, işlerini yaparken karşılarına çıkan sorunlara zaman ayırmak yerine asıl işlerine zaman ayırabileceklerdir. Hizmetlerimizi, Yazılım, Eğitim ve Danışmanlık olarak üç ana başlık altında gruplandırabiliriz.

D Şirketinizin sahip olduğu veriler doğru şekilde incelendiğinde müşterilerinizi anlamak, tanımak, onlardan bir adım önde olmak mümkün hale gelmektedir. Bu ihtiyacınızı karşılayabilmek için Quark Partners olarak sahip olduğumuz tecrübeyi hizmetinize sunuyoruz.
Y Şirketinizin sahip olduğu veriler doğru şekilde incelendiğinde müşterilerinizi anlamak, tanımak, onlardan bir adım önde olmak mümkün hale gelmektedir. Bu ihtiyacınızı karşılayabilmek için Quark Partners olarak sahip olduğumuz tecrübeyi hizmetinize sunuyoruz.
E İş Zekası ekibinizde farklı rollerde bulunan çalışanlarınızın yetkinliklerini geliştirmek amacıyla Veri Ambarı ve İş Zekası alanında kavramlar konusunda eğitimler düzenlemekteyiz. Hedefimiz, bu eğitimlere katılan kişilerin İş Zekası ve Veri Ambarı kavramlarına hakim olarak kullandıkları araçları daha verimli ve etkin kullanmalarına yardımcı olmaktır.

Yorumlar

"Avea, Unrated CDR aktarımlarında Quark Partners “Quick File Handler” ürünü ile 20 katın üzerinde performans artışı sağladı."
Ebru Dolak

AVEA İş Zekası